Fluencia: další online kurz španělštiny

fluenciaFluencia je jedním z dalších elektronických kurzů španělštiny pro anglicky mluvící publikum. Nabízí 10 úrovní a v každé 10 lekcí, což by dle slov autorů mělo být rok univerzitní výuky. Aplikaci má na svědomí tým lidí stojící za SpanishDict, o kterém už jsem jednou psal. Fluencia vypadá jednoduše a rozhraní programu je velmi přímočaré.

Program vám ukazuje slova, věty a rozhovory s anglickým překladem, přičemž všechno je namluveno a doplněno obrázky. Tato učící část je proložena zkoušením pomocí metod, které jste již mohli vidět jinde: výběr správného obrázku (významu), napsání překladu atp. Dá se říct, že žádná velká invence se nekoná a Fluencia jen kombinuje přístupy známé odjinud. Taktéž používá techniky známe z kartičkových aplikací, kdy více procvičujete ty částí, které vám moc nejdou.

fluencia3Největším přínosem je jednoznačně jednoduchost. Fluencia sama střídá různé způsoby uvádění nových frází a jejich procvičování a vy tak nemusíte na nic myslet. Cenově vyjde na 14.95 USD/měsíc, popř. na 6.95 USD/měsíc při platbě na dva roky. K dispozici je ukázka zdarma, takže se nebojte zaregistrovat a software vyzkoušet.

Hledáte něco podobného, ale Fluencia vás nezaujala? Systémem procvičování a kvalitou zpracování připomíná Fluencia software Fluenz. Ten je určen pro offline výuku a obsahuje navíc skvělé videolekce.Napsat komentář