Měsíc španělské kultury

Letošní duben se stal prvním Měsícem španělské kultury (Mes de la cultura española):

Od letošního roku se z tradičního Týdne španělské kultury, který se každoročně konal už od roku 2004, stane Měsíc španělské kultury.

Doba trvání akce je prodloužena s cílem umožnit nejširší české veřejnosti, zejména pak z univerzitního prostředí, aby měla více příležitostí poznávat španělskou kulturou. V rámci Měsíce španělské kultury se uskuteční nejrůznější kulturní akce jako např. koncerty, filmový cyklus, divadelní představení, výstavy a dokonce i ochutnávky.

Program bude probíhat ve čtyřech českých městech, a sice v Praze, Brně, Olomouci a v Českých Budějovicích. Jednotlivé akce jsou pořádány v úzké spolupráci se španělskými lektory z Karlovy univerzity, Vysoké školy ekonomické v Praze, z Masarykovy univerzity v Brně, Palackého univerzity v Olomouci a z Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Těšíme se na Vaši účast a přejeme příjemný zážitek z jednotlivých akcí.

Kompletní program a bližší informace o všech akcích jsou k dispozici na webové adrese španělského velvyslanectví v Praze.

Brněnský program najdete na http://www.phil.muni.cz/wurj/home/News/librilloberno88.pdf. Můžete se také přidat k facebook události zde.

Program v Olomouci najdete na http://www.ff.upol.cz/fileadmin/user_upload/AKTUALITY_2011/2011-04-mesic-span-kultury.pdf.Napsat komentář