Česko-španělské slovníky Lingea nyní i pro Windows Phone

Na stránkách estudiante.cz jste se už mohli dočíst, že prvního mobilního česko-španělského slovníku od firmy Lingea se dočkali uživatele zařízení iPhone a iPod Touch. Nyní přišla konečně řada i na další platformy. Pod názvy HandyLexHandyLex Plus lze nyní ve Windows Phone Marketplace najít bilinguální slovníky Lingea pro zařízení s verzí systému 7.5 nebo vyšší.

Oba slovníky fungují offline a jsou dostupné pro různé jazyky včetně naší oblíbené španělštiny. Liší se navzájem cenou a rozsahem slovníku. Levnější HandyLex stojí necelých 5 USD a nabízí 35000 hesel v každém směru a k tomu 44000 frází a příkladových vět. Náročnějším uživatelům je pak určen HandyLex Plus za cenu 46.99 USD.

Nové slovníky pro Windows Phone pravděpodobně nemají na této platformě žádnou srovnatelnou konkurenci a jsou tak jedinečnou příležitostí pro všechny, kteří chtějí mít česko-španělský slovník dostupný neustále ve svém mobilním zařízení. Bohužel nevlastním žádný telefon s WP, abych je mohl vyzkoušet. Nicméně nebojte se podělit o své dojmy v komentářích, nebo na fóru, pokud tuto možnost máte vy.

Dále Lingea oznámila, že i Android se dočká své nativní slovníkové aplikace v průběhu tohoto léta. Všechny, kteří se nespokojí s anglicko-španělskými slovníky pak budeme v době vydání aplikace rozhodně informovat.

Zdroj Lingea.Napsat komentář